2 000 000 €
Property 27134 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο εμπορικό κτίριο συνολικής έκτασης 650 τ.μ. στην περιοχή του Αγίου Στεφάνου.

Το κτίριο χτίστηκε το 2005 σύμφωνα με τις τελευταίες τεχνολογίες και υλικά υψηλής ποιότητας.

Αναλυτικά:

Στο ισόγειο:

o επαγγελματικός χώρος Α με εμβαδόν 220 τ.μ.

o επαγγελματικός χώρος Β με εμβαδόν 265 τ.μ.

Στον δεύτερο όροφο:

o επαγγελματικός χώρος Α με εμβαδόν 124 τ.μ.

o επαγγελματικός χώρος Β με εμβαδόν 115 τ.μ.

o Η συνολική έκταση της βεράντας είναι 260 τ.μ.

o Βεράντα ισογείου 80 τ.μ.

o Υπόγειο 640 τ.μ.

o Σύστημα θέρμανσης και ψύξης

Το κτίριο προορίζεται για εμπορικούς σκοπούς, είναι δυνατή η μίσθωση των χώρων χωριστά ή η ενοικίαση όλου του κτιρίου.

Η απόκτηση αυτού του ακινήτου θα φέρει τον ιδιοκτήτη σταθερό, υψηλό ετήσιο εισόδημα.

Πωλείται
2 100 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65846
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
2 100 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34201
  • Εμβαδόν 935 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
1 650 000 € 1645 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11497
  • Εμβαδόν 1003 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 220 m
Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο