Πωλείται - Γη 9848 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
427 000 €
43 €/m²
Property 26976 photo 1
Property 26976 photo 2
Property 26976 photo 3
Property 26976 photo 4
Property 26976 photo 5
Property 26976 photo 6
Property 26976 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 9848 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 299 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Πωλείται
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38697
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
600 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44494
  • Εμβαδόν 2363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50669
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο