400 000 €
98 €/m²
Property 26772 photo 1
Property 26772 photo 2
Property 26772 photo 3
Property 26772 photo 4
Property 26772 photo 5
Property 26772 photo 6
Property 26772 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4050 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
350 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60247
  • Εμβαδόν 5826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 846 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
374 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18420
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26135
  • Εμβαδόν 573 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
427 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32314
  • Εμβαδόν 5695 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
400 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16786
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο