65 000 € 50 000 €
526 €/m²
Property 26770 photo 1
Property 26770 photo 2
Property 26770 photo 3
Property 26770 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 95 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 140 μ².

Πωλείται
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34469
  • Εμβαδόν 1650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31235
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
55 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65361
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
70 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45797
  • Εμβαδόν 982 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
53 000 € 121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34137
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
54 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39458
  • Εμβαδόν 890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
70 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30724
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο