90 000 €
60 €/m²
Property 26383 photo 1
Property 26383 photo 2
Property 26383 photo 3
Property 26383 photo 4
Property 26383 photo 5
Property 26383 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1500 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 500 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα.

Παρόμοια ακίνητα

Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
90 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26383
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
120 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19910
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
80 000 € 410 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6453
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
90 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4148
  • Εμβαδόν 4025 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
100 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3916
  • Εμβαδόν 5365 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
90 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4514
  • Εμβαδόν 8140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο