86 000 €
61 €/m²
Property 26289 photo 1
Property 26289 photo 2
Property 26289 photo 3
Property 26289 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1400 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 320 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
105 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64280
  • Εμβαδόν 4033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2470 m
Πωλείται
75 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57164
  • Εμβαδόν 831 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
78 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65261
  • Εμβαδόν 503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52547
  • Εμβαδόν 2140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54330
  • Εμβαδόν 28752 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
75 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61179
  • Εμβαδόν 905 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
75 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59115
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
70 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39447
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο