400 000 € 350 000 €
610 €/m²
Property 26135 photo 1
Property 26135 photo 2
Property 26135 photo 3
Property 26135 photo 4
Property 26135 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 573 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 458 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
512 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25604
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
350 000 € 320 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25408
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38697
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο