390 000 €
1585 €/m²
Property 26113 photo 1
Property 26113 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
320 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37930
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
400 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57038
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο