587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 7500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 87 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 106846 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 20000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο δάσος.

Πωλείται
600 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44494
  • Εμβαδόν 2363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
680 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26886
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
660 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65423
  • Εμβαδόν 12329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
480 000 € 1263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50582
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο