350 000 € 320 000 €
29 €/m²
Property 25408 photo 1
Property 25408 photo 2
Property 25408 photo 3
Property 25408 photo 4
Property 25408 photo 5
Property 25408 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 9 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
320 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35606
  • Εμβαδόν 12728 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο