Κατόπιν ζήτησης
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 280 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 26001 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65485
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
230 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65231
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο