Πωλείται - Γη 43000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Ζωνιανά Αξός
1 500 000 €
34 €/m²
Property 24668 photo 1
Property 24668 photo 2
Property 24668 photo 3
Property 24668 photo 4
Property 24668 photo 5
Property 24668 photo 6
Property 24668 photo 7
Property 24668 photo 8
Property 24668 photo 9
Property 24668 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 25000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 29 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 43000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 8600 μ².

Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35220
  • Εμβαδόν 24233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
1 280 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33143
  • Εμβαδόν 2332 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο