Πωλείται - Διαμέρισμα 122 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 250 000 €
10246 €/m²
Property 24584 photo 1
Property 24584 photo 2
Property 24584 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 24584
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 122 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Τοποθεσία