3 500 000 €
1250 €/m²
Property 24422 photo 1
Property 24422 photo 2
Property 24422 photo 3
Property 24422 photo 4
Property 24422 photo 5
Property 24422 photo 6
Property 24422 photo 7
Property 24422 photo 8
Property 24422 photo 9
Property 24422 photo 10
Property 24422 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Έτος ανακαίνισης: 2016
  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο στους Αγίους Αναργύρους.

Πρόκειται για ένα αυτόνομο και αυτοτελές κτίριο με άμεση πρόσβαση από την Εθνική οδό.

Το ακίνητο κατασκευάστηκε αρχές της δεκαετίας 1980 από οπλισμένο σκυρόδεμα, ανακαινίστηκε πλήρως το 1999, με προσόψεις από υαλοπετάσματα και αναπτύσσεται σε τέσσερα βασικά επίπεδα, συνολικού εμβαδού 2.276 τμ εντός οικοπέδου, 1.036 τμ.

Αναλυτικά οι επιφάνειες του ακινήτου έχουν ως εξής:

Ημιυπόγειο: 745,65 τμ

Ισόγειο υπερυψωμένο: 725,63 τμ

Α΄ όροφος: 566,78 τμ

Β΄ όροφος: 566,78 τμ

Γ΄ όροφος: 142,00 + 19,00 τμ

Σύνολο: 2.765,84 τμ

Το ημιυπόγειο, το οποίο διαθέτει άπλετο φυσικό φωτισμό, λόγω κλίσης εδάφους χρησιμοποιείται ως αποθηκευτικός & βοηθητικός χώρος του κτιρίου. Το ισόγειο είναι διαμορφωμένα γραφεία, εκθετήριο και αποθηκευτικοί χώροι, τα οποία εξυπηρετούνται από την κεντρική είσοδο του κτιρίου αλλά και από την 2η είσοδο του κτιρίου. Οι α΄και β΄όροφοι είναι επίσης διαμορφωμένα γραφεία. Το κτίριο έχει ανακαινιστεί ξανά σε ικανοποιητικό επίπεδο το 2016 και διαθέτει εσωτερικές προδιαγραφές όπως καλωδίωση, κεντρικό κλιματισμό ψύξης-θέρμανσης, ψευδοροφές με φωτιστικά σώματα, δάπεδα από πλακάκι και μωσαϊκό, κινητά χωρίσματα και 4 WC ανά επίπεδο.

Επιπλέον εξυπηρετείται από δύο ανεξάρτητες εισόδους, διπλά κλιμακοστάσια, δύο ανελκυστήρες και δύο ράμπες.

Στα πλεονεκτήματα του ακινήτου περιλαμβάνονται και ο άπλετος φυσικός φωτισμός, τα μεγάλα εσωτερικά ύψη σε όλα τα επίπεδα του κτιρίου καθώς και το άνετο parking 200 θέσεων στην πρασιά. Το ακίνητο είναι δίπλα στην εθνική οδό και προβάλλεται σε αυτή.

Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24422
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
4 410 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30201
  • Εμβαδόν 1297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65498
  • Εμβαδόν 2080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36729
  • Εμβαδόν 3300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47083
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
4 000 000 € 1694 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58320
  • Εμβαδόν 2361 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
3 500 000 € 4748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41172
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
4 000 000 € 4981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19695
  • Εμβαδόν 803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο