Πωλείται - Επιχείρηση 2800 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Ηράκλειο Κρήτης
3 500 000 €
1250 €/m²
Property 23636 photo 1
Property 23636 photo 2
Property 23636 photo 3
Property 23636 photo 4
Property 23636 photo 5
Property 23636 photo 6
Property 23636 photo 7
Property 23636 photo 8
Property 23636 photo 9
Property 23636 photo 10
Property 23636 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2000
  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση παιδική κατασκήνωση συνολικού εμβαδού 2800 τ.μ στην περιοχή της Χερσονήσου. Η κατασκήνωση έχει μια μεγάλη έκταση 30.000 τ.μ.  Η κατασκήνωση αποτελείται από 15 διαμερίσματα στο ισόγειο και 10 διαμερίσματα στον πρώτο όροφο. Κάθε διαμέρισμα έχει επιφάνεια 50 τ. μ και ένα μπάνιο. Η έκταση έχει μια πισίνα 200 τ.μ (25 m χ 8 m), γήπεδα μπάσκετ, ποδόσφαιρου και τένις. Επίσης, υπάρχει ένα αμφιθέατρο.

Τοποθεσία