107 000 €
26 €/m²
Property 23115 photo 1
Property 23115 photo 2
Property 23115 photo 3
Property 23115 photo 4
Property 23115 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4070 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 187 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
95 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51611
  • Εμβαδόν 2225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
160 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62877
  • Εμβαδόν 2454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
100 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49098
  • Εμβαδόν 2375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
110 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52064
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο