1 600 000 €
1333 €/m²
Property 23067 photo 1
Property 23067 photo 2
Property 23067 photo 3
Property 23067 photo 4
Property 23067 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Έτος ανακαίνισης: 2009
  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
2 100 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34201
  • Εμβαδόν 935 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 000 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 27134
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 300 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45087
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 100 000 € 2932 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38460
  • Εμβαδόν 716 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
2 100 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65846
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 450 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58534
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
2 200 000 € 6769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49126
  • Εμβαδόν 325 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο