450 000 €
31 €/m²
Property 22997 photo 1
Property 22997 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 14240 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 60 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
390 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19640
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
600 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65816
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο