Πωλείται - Γη 38652 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου
Κατόπιν ζήτησης
Property 22950 photo 1
Property 22950 photo 2
Property 22950 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 22950
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 38652 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Ν. Ηρακλείου (Κρήτη)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται έκταση γης 38.652 τμ στην περιοχή της Χερσονήσου. Βρίσκεται σε λόφο και έχει θέα στα  βουνά και πλαινή θέα στη θάλασσα. Χτίζει περίπου 7.500 τ.μ. Η έκταση είναι ιδανική για τη δημιουργία αθλητικών εγκαταστάσεων όπως επίσης και για την κατασκευή συγκροτήματος κατοικιών καθώς  βρίσκεται ανάμεσα στα τεράστια ξενοδοχειακά συγκροτήματα, τα οποία κάθε χρόνο υποδέχονται πάνω από 1 εκατομμύριο τουρίστες. Σε απόσταση 9 έως 18 χμ βρίσκονται αρχαιολογικοί χώροι όπως η Κνωσσός, το Μινωικό κάστρο στα Μάλια, ο αρχαιολογικός χώρος Λύττος.

Τιμή κατόπιν ζήτησης ( τα έγγραφα του ακινήτου είναι έτοιμα για τη διαδικασία της πώλησης ).

Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
70 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64068
  • Εμβαδόν 5172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
40 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65265
  • Εμβαδόν 402 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2 m
Πωλείται
55 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63352
  • Εμβαδόν 730 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο