Πωλείται - Γη 45000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Ρέθυμνο
3 150 000 €
70 €/m²
Property 22430 photo 1
Property 22430 photo 2
Property 22430 photo 3
Property 22430 photo 4
Property 22430 photo 5
Property 22430 photo 6
Property 22430 photo 7
Property 22430 photo 8
Property 22430 photo 9
Property 22430 photo 10
Property 22430 photo 11
Property 22430 photo 12
Property 22430 photo 13
Property 22430 photo 14
Property 22430 photo 15
Property 22430 photo 16
Property 22430 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 45000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 45000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
2 750 000 € 4824 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12484
  • Εμβαδόν 570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
3 300 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30725
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39997
  • Εμβαδόν 41865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
2 953 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64250
  • Εμβαδόν 96000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 830 000 € 148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36085
  • Εμβαδόν 19017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38260
  • Εμβαδόν 50000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 935 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64251
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο