1 400 000 €
7000 €/m²
Property 21834 photo 1
Property 21834 photo 2
Property 21834 photo 3
Property 21834 photo 4
Property 21834 photo 5
Property 21834 photo 6
Property 21834 photo 7
Property 21834 photo 8
Property 21834 photo 9
Property 21834 photo 10
Property 21834 photo 11
Property 21834 photo 12
Property 21834 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1964
  • Έτος ανακαίνισης: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 130 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 200 τ.μ στην Αθήνα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία