1 200 000 €
1929 €/m²
Property 21525 photo 1
Property 21525 photo 2
Property 21525 photo 3
Property 21525 photo 4
Property 21525 photo 5
Property 21525 photo 6
Property 21525 photo 7
Property 21525 photo 8
Property 21525 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 8500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Προσφερεται προς πωληση κτηριο επενδυτικου χαρακτηρα στην καρδια του ιστορικου κεντρου της Αθηνας 

Το κτηριο συνολικης επιφανειας 622 τ.μ βρισκεται σε αποσταση μολις 100μ απο το μετρο 

Στον υπογειο χωρο υπαρχουν συνολικα 170 τ.μ και στο ισογειο 202 τ.μ 

Ο πρωτος οροφος αποτελειται απο 170 τ.μ και ο δευτερος απο 80 τ.μ 

Υπαρχει ακομη  υπολοιπο συντελεστη δομησης  180 τ.μ 

Λογω της προνομιακης του θεσης το ακινητο θα βρισκεται παντα σε υψηλη ζητηση και θα φερνει στον ιδιοκτητη του ενα υψηλο και σταθερο εισοδημα 

Το ακινητο χρηζει ανακατασκευης 

Τοποθεσία