260 000 €
2080 €/m²
Property 21242 photo 1
Property 21242 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 125 μ² στην Αθήνα.

Το οικόπεδο βρίσκεται στο Θησείο περιοχή.

Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38693
  • Εμβαδόν 216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
260 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52117
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5000
  • Εμβαδόν 504 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο