890 000 €
1208 €/m²
Property 20539 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 6500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Διατίθενται προς πώληση οι χώροι γραφείων σε πολυόροφο κτίριο στο κέντρο της Αθήνας.

3 γραφεία στον πρώτο όροφο, συνολικού εμβαδού 76 τ.μ.

Πολλά γραφεία στους 4, 5, 6 ορόφους, συνολικού εμβαδού 662 τ.μ.

Το κτίριο βρίσκεται στην καρδιά της πόλης. Το υπόλοιπο των γραφείων σε αυτό το κτίριο είναι μισθωμένο σε διάσημες μεγάλες εταιρείες.

Αυτή είναι μια συμφέρουσα επενδυτική πρόταση. Οι γραφειακοί χώροι μπορούν να ενοικιαστούν εύκολα σε υψηλή τιμή. Λόγω της θέσης θα είναι πάντα σε υψηλή ζήτηση.

Η απόκτηση αυτού του ακινήτου θα φέρει ένα υψηλό και σταθερό ετήσιο εισόδημα.

Πωλείται
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59531
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²
Πωλείται
960 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47328
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
960 000 € 1411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43362
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο