400 000 €
47 €/m²
Property 20455 photo 1
Property 20455 photo 2
Property 20455 photo 3
Property 20455 photo 4
Property 20455 photo 5
Property 20455 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8500 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1600 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
587 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44257
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
400 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26772
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο