320 000 €
1391 €/m²
Property 20318 photo 1
Property 20318 photo 2
Property 20318 photo 3
Property 20318 photo 4
Property 20318 photo 5
Property 20318 photo 6
Property 20318 photo 7
Property 20318 photo 8
Property 20318 photo 9
Property 20318 photo 10
Property 20318 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5000
  • Εμβαδόν 504 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
290 000 € 483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63489
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο