105 000 € 85 000 €
78 €/m²
Property 20313 photo 1
Property 20313 photo 2
Property 20313 photo 3
Property 20313 photo 4
Property 20313 photo 5
Property 20313 photo 6
Property 20313 photo 7
Property 20313 photo 8
Property 20313 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1086 μ² στη Θάσσο. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
102 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40071
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
145 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58079
  • Εμβαδόν 640 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο