120 000 €
111 €/m²
Property 19910 photo 1
Property 19910 photo 2
Property 19910 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 110 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1080 μ² στη Θάσσο. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
100 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3916
  • Εμβαδόν 5365 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19080
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο