Πωλείται - Γη 32500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι Ροδιά
500 000 €
15 €/m²
Property 19868 photo 1
Property 19868 photo 2
Property 19868 photo 3
Property 19868 photo 4
Property 19868 photo 5
Property 19868 photo 6
Property 19868 photo 7
Property 19868 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 32500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 750 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
512 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13486
  • Εμβαδόν 13042 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
650 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57279
  • Εμβαδόν 5159 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο