390 000 €
26 €/m²
Property 19640 photo 1
Property 19640 photo 2
Property 19640 photo 3
Property 19640 photo 4
Property 19640 photo 5
Property 19640 photo 6
Property 19640 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 15000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 420 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
375 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29075
  • Εμβαδόν 12500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
350 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60247
  • Εμβαδόν 5826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 846 m
Πωλείται
320 000 € 477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50183
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
450 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42919
  • Εμβαδόν 12520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο