Πωλείται - Κτίριο 775 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
2 800 000 €
3613 €/m²
Property 19252 photo 1
Property 19252 photo 2
Property 19252 photo 3
Property 19252 photo 4
Property 19252 photo 5
Property 19252 photo 6
Property 19252 photo 7
Property 19252 photo 8
Property 19252 photo 9
Property 19252 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,25%
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο

Περιγραφή

Προσφέρεται για πώληση τριόροφο κτίριο γραφείων στην αριστοκρατική νότια συνοικία της Αθήνας, στη Βούλα.
Το κτίριο αποτελείται από τρεις ορόφους. Στο ισόγειο υπάρχει ένα βιβλιοπωλείο και ένας μεγάλος αποθηκευτικός χώρος. Στο δεύτερο και τρίτο όροφο υπάρχουν γραφεία με όμορφη θέα στη θάλασσα και την πόλη. Το κτίριο βρίσκεται στην κεντρική λεωφόρο της περιοχής, κοντά σε άριστες συγκοινωνιακές συνδέσεις, πολλά εμπορικά κέντρα, καταστήματα, εστιατόρια και καφετέριες.

Όλα τα γραφεία μισθωμένα και αποφέρουν € 8.500 ανά μήνα.

Το ακίνητο είναι μια επένδυτικό. Η απόκτηση αυτού του ακινήτου θα φέρει στον ιδιοκτήτη ένα υψηλό και σταθερό ετήσιο εισόδημα.

Πωλείται
4 000 000 € 2309 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14476
  • Εμβαδόν 1732 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47083
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
2 300 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45087
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 750 000 € 2330 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60032
  • Εμβαδόν 1180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7400 m
Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
4 000 000 € 4981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19695
  • Εμβαδόν 803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
4 000 000 € 1694 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58320
  • Εμβαδόν 2361 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24422
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο