374 000 €
18 €/m²
Property 18420 photo 1
Property 18420 photo 2
Property 18420 photo 3
Property 18420 photo 4
Property 18420 photo 5
Property 18420 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 500 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
400 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51473
  • Εμβαδόν 15165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο