Πωλείται - Μονοκατοικία 550 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής Κ. Μαλακάσας
900 000 €
1636 €/m²
Property 18413 photo 1
Property 18413 photo 2
Property 18413 photo 3
Property 18413 photo 4
Property 18413 photo 5
Property 18413 photo 6
Property 18413 photo 7
Property 18413 photo 8
Property 18413 photo 9
Property 18413 photo 10
Property 18413 photo 11
Property 18413 photo 12
Property 18413 photo 13
Property 18413 photo 14
Property 18413 photo 15
Property 18413 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Αριθμός δωματίων: 8
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 25000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Η μονοκατοικία βρίσκεται στον Ιποκράτειο Πολιτεία πίσω από το βουνό της Πάρνηθας

Επειδή υπάρχει ιδιωτικός δρόμος υπάρχει δυνατότητα κατασκευής ελικοδρόμιο

Πωλείται
1 200 000 € 730 000 € 4294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39164
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
920 000 € 2875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62424
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
800 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63510
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
870 000 € 2668 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60790
  • Εμβαδόν 326 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
795 000 € 2650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12914
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
900 000 € 1636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18413
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 000 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50846
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 3846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54397
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 100 000 € 980 000 € 1814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57201
  • Εμβαδόν 540 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
765 000 € 2483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63731
  • Εμβαδόν 308 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο