Πωλείται - Γη 22000 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής Μέγαρα
1 250 000 €
56 €/m²
Property 18057 photo 1
Property 18057 photo 2
Property 18057 photo 3
Property 18057 photo 4
Property 18057 photo 5
Property 18057 photo 6
Property 18057 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Πωλείται
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41133
  • Εμβαδόν 1104 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 250 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18057
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Αποκλειστικός Πωλείται
1 300 000 € 3403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62859
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
1 650 000 € 1195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56794
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 100 000 € 1571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40586
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
1 180 000 € 1815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62700
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14500 m
Πωλείται
1 300 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9756
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
1 150 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33226
  • Εμβαδόν 1094 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο