400 000 €
33 €/m²
Property 16786 photo 1
Property 16786 photo 2
Property 16786 photo 3
Property 16786 photo 4
Property 16786 photo 5
Property 16786 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 258 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52598
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο