2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 17934 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 3000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16555
  • Εμβαδόν 17934 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 953 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64250
  • Εμβαδόν 96000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38260
  • Εμβαδόν 50000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο