540 000 € 539 000 €
159 €/m²
Property 16553 photo 1
Property 16553 photo 2
Property 16553 photo 3
Property 16553 photo 4
Property 16553 photo 5
Property 16553 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3373 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
650 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57279
  • Εμβαδόν 5159 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16553
  • Εμβαδόν 3373 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
800 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32800
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
800 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38769
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο