500 000 € 370 000 €
521 €/m²
Property 14562 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 33000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 710 μ² στην Αθήνα.

Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
475 000 € 1096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11178
  • Εμβαδόν 433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
720 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63587
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
490 000 € 638 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62906
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο