880 000 €
811 €/m²
Property 14448 photo 1
Property 14448 photo 2
Property 14448 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1085 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 651 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Αγίου Δημητρίου.

Πωλείται
1 100 000 € 1571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40586
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41133
  • Εμβαδόν 1104 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
720 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63587
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
800 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49573
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9756
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53284
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 000 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35109
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο