1 350 000 €
2077 €/m²
Property 14131 photo 1
Property 14131 photo 2
Property 14131 photo 3
Property 14131 photo 4
Property 14131 photo 5
Property 14131 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1973
  • Έτος ανακαίνισης: 2010
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Διατίθεται προς πώληση το ακίνητο με 3 ορόφους που βρίσκεται στη Γλυφάδα, επιχειριματική περιοχή της πρωτεύουσας. Η Γλυφάδα είναι ένα από τα πιο μοντέρνα και άνετα προάστια της Αθήνας, σε 15 χλμ από το κέντρο. 

Ο Α' και ο Β' όροφοι ενοικιάζονται και φέρνουν κέρδος των 1.600 ευρώ μηνιαίως.

 Το προτεινόμενο επενδυτικό σχέδιο προβλέπει τη δυνατότητα είσπραξης τόκων 5,27% ετησίως από τη μίσθωση. Κατά τον υπολογισμό της απόδοσης ελήφθησαν πλήρως υπόψη όλα τα έξοδα για την αγορά και τη μεταγραφή ακινήτου (συμπεριλαμβανομένων των νομικών εξόδων και του φόρου για τη μεταβίβαση των δικαιωμάτων ιδιοκτησίας) καθώς και τα εγγυημένα ποσά μίσθωσης σε ποσό των 1.600 ευρώ.

Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9323
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 400 000 € 1037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3326
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο