620 000 €
898 €/m²
Property 14006 photo 1
Property 14006 photo 2
Property 14006 photo 3
Property 14006 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 690 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 260 μ².

Πωλείται
500 000 € 520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46661
  • Εμβαδόν 960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
600 000 € 1764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30323
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
510 000 € 2015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57347
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο