800 000 €
3076 €/m²
Property 13691 photo 1
Property 13691 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 260 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 900 μ².

Πωλείται
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53284
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
1 150 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33226
  • Εμβαδόν 1094 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
800 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49573
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο