Property 13174 photo 1
Property 13174 photo 2
Property 13174 photo 3
Property 13174 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7800 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει πηγάδι, νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
800 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32800
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
695 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57192
  • Εμβαδόν 3518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
650 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40469
  • Εμβαδόν 13000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 100 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50051
  • Εμβαδόν 12400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
792 000 € 425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30280
  • Εμβαδόν 1860 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 000 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34287
  • Εμβαδόν 89000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο