Ενοικιάζεται - Επιχείρηση 330 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Ανατολικά Προάστια Κορωπί
Κατόπιν ζήτησης
Property 13025 photo 1
Property 13025 photo 2
Property 13025 photo 3
Property 13025 photo 4
Property 13025 photo 5
Property 13025 photo 6
Property 13025 photo 7
Property 13025 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Επίπεδα: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Ενοικιάζεται επιχείρηση έκτασης 330 τ.μ στην Αττική. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Πωλείται
370 000 € 1370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7502
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
1 500 000 € 2586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27966
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7501
  • Εμβαδόν 774 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5794
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 13025
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
5 000 000 € 5882 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16580
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 13084
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
1 890 000 € 1890 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22350
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
100 000 € 1923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30373
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 13308
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο