Κατόπιν ζήτησης
Property 12904 photo 1
Property 12904 photo 2
Property 12904 photo 3
Property 12904 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 444 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 1257 μ².

Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
510 000 € 2015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57347
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
320 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37930
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
2 200 000 € 2444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63600
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο