1 100 000 €
73 €/m²
Property 12486 photo 1
Property 12486 photo 2
Property 12486 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 15000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 370 μ².

Πωλείται
1 500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35220
  • Εμβαδόν 24233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
1 000 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34287
  • Εμβαδόν 89000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 200 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50581
  • Εμβαδόν 32687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο