1 200 000 €
1200 €/m²
Property 12485 photo 1
Property 12485 photo 2
Property 12485 photo 3
Property 12485 photo 4
Property 12485 photo 5
Property 12485 photo 6
Property 12485 photo 7
Property 12485 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 060 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41899
  • Εμβαδόν 86000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 200 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50581
  • Εμβαδόν 32687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο