Πωλείται - Γη 570 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
2 750 000 €
4824 €/m²
Property 12484 photo 1
Property 12484 photo 2
Property 12484 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 570 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1480 μ². Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
2 670 000 € 494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41749
  • Εμβαδόν 5400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 370 m
Πωλείται
2 935 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64251
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 38747
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39997
  • Εμβαδόν 41865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
2 953 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64250
  • Εμβαδόν 96000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38260
  • Εμβαδόν 50000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο