950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1910
  • Έτος ανακαίνισης: 2015
  • Αριθμός δωματίων: 8
  • Επίπεδα: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 9900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
770 000 € 1837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65844
  • Εμβαδόν 419 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9323
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 400 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23142
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
800 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54626
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42118
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο