Πωλείται - Κτίριο 1003 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Προάστια Πειραιά Πέραμα
1 650 000 €
1645 €/m²
Property 11497 photo 1
Property 11497 photo 2
Property 11497 photo 3
Property 11497 photo 4
Property 11497 photo 5
Property 11497 photo 6
Property 11497 photo 7
Property 11497 photo 8
Property 11497 photo 9
Property 11497 photo 10
Property 11497 photo 11
Property 11497 photo 12
Property 11497 photo 13
Property 11497 photo 14
Property 11497 photo 15
Property 11497 photo 16
Property 11497 photo 17
Property 11497 photo 18
Property 11497 photo 19
Property 11497 photo 20
Property 11497 photo 21
Property 11497 photo 22
Property 11497 photo 23
Property 11497 photo 24
Property 11497 photo 25
Property 11497 photo 26
Property 11497 photo 27
Property 11497 photo 28
Property 11497 photo 29

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 220 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Πωλείται
2 000 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 27134
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 200 000 € 6769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49126
  • Εμβαδόν 325 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
2 100 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34201
  • Εμβαδόν 935 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30788
  • Εμβαδόν 913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 400 000 € 1037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3326
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
2 100 000 € 1 900 000 € 2473 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60876
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Αριθμός δωματίων 18
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61717
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο